Останні події

Путильщина відкрила партійний офіс

У райцентрі Путила партія «УДАР» отримала прописку  в одному з офісних будинків. Офіс легко відшукати. Він знаходиться у самісінькому центрі селища.

В партійному приміщенні районна організація «УДАРу» провела першу конференцію. Про розбудову організації у районі розповів голова осередку Володимир Маренич. На Путильщині вже цієї весни будуть первинні партійні організації у кожному селі. Чимало прихильників «УДАРу» є у селах Розтоки, Дихтинець, Підзахаричі, Сергії, Селятині. Тамтешні активісти вже  розповсюджують газету «УДАР». У гірському районі робити це не легко, особливо взимку. Немає сполучення з хуторами на полонинах. Тож рідкісний транспорт, який трапляється ударівцям, довозить газету і до крайніх гуцульських хат. У гірському селі Яблуниця газету «УДАР» розповсюджує колишня вчителька, а тепер пенсіонерка Орися Тимофійчук. «Взимку гуцули як правило сидять вдома. Доводиться завітати до кожної хати. А відстані між садибами сягають до 5-ти кілометрів» - каже жінка.

Про соціальне і економічне життя також говорили на конференції. Путильчани вкрай негативно ставляться до дій нинішньої влади щодо відновлення інфраструктури у районі після двох останніх повеней. Досі не відбудовано безпечне автосполучення з Чернівцями, немає мостів через річку Черемош. Лісовози їздять тимчасовими понтонами. Депутати, які обрались до обласної ради багато обіцяли, але нічого не зробили. Тож, як резюмував Володимир Маренич, люди зневірилися і хочуть чути тільки правду від політиків. Але як її відрізнити від брехні?

Володимир Маренич: «Я люблю свій край і людей, які в ньому живуть. А люди запитують – кому з політичних партій можна вірити? Я відповідаю – вивчіть минуле партійних лідерів і кандидатів у депутати. Дізнайтесь – яким чином ці люди набули своїх статків? Потім робіть висновки».

Привітав делегатів конференції голова Чернівецької обласної організації «УДАРу» Роман Ванзуряк. Він запросив путильчан взяти участь в обласній конференції.

  2 Березеня 2012 +Коментар | подобається