Останні події

Вижницька організація партії «УДАР» є лідером на Буковині

 

Районний осередок «УДАРУ» провів конференцію партійців, щоб обговорити питання організації, розбудови політсили і домовитись про наступні кроки. «УДАР» на Вижниччині буде утворювати первинні організації у кожному селі. У людей великий інтерес до «УДАРУ» Віталія Кличка, кажуть вижничани. На даний час зареєстровані дві міські організації - Вижницька та Вашківецька. Незабаром зареєструється партійний осередок в селищі Берегомет.

   «Ми живемо в час політичної багатоманітності, але, на жаль, із сірою одноманітністю політичних гасел, обіцянок і  їх  невиконань. «УДАР» на теренах району робить свої перші кроки, не сумніваюсь, що вони – чіткі,відповідальні. Це, так би мовити, організаційні кроки. Наступні повинні стати вагомими,потрібними людям, суспільно  значущими»,- зазначила голова районної організації Клавдія Назаренко.

Учасники конференції висловились за наповнення теоретичних положень Програми партії «живим», конкретним змістом, про роботу з молоддю, про доцільність створення програми діяльності районної організації, у якій відображення знайдуть питання актуальні  для кожної територіальної громади. Наприклад ударівці пропонують посилити освітню роботу з молоддю, створити умови для занять спортом. Добре, щоб у кожному селі були сучасні спортивні майданчики. Але для цього потрібно активізувати місцеві громади. Разом з тим «УДАР» звертає увагу на вирішення соціальних питань Вижниччини.  

У роботі конференції районної організації взяло участь шість десятків членів партії. Районний осередок обрав делегатів на конференцію Чернівецької обласної організації.

 

 

  4 Березеня 2012 +Коментар | подобається