Останні події

За підтримки «УДАРу» в Чернівецькій психоневрологічній лікарні запрацює баклабораторія

 

Медецина слабке місце держави – недофінансована, недореформована, не дообладнана… Лікарі могли б давати кращі результати, якби були добре озброєні всім необхідним, а пацієнти прощалися б з вдячністю.

Чернівецька психоневрологічна лікарня досі не мала своєї ізольованої бактеріологічної лабораторії. Та, що була, працювала у вкрай не задовільних умовах. Бактеріологи тіснилися у маленькому приміщенні по сусідству з іншими відділеннями лікарні, а це категорично забороняється вимогами організації  лабораторій. Дійшло до того, що СЕС накладала заборону на роботу баклабораторії.

Звісно ж, безкінечно так тривати не могло. Головному лікарю Анжелі Левицькій довелося шукати інше, обов’язково ізольоване приміщення для баклабораторії. Таке знайшлося, і не з однією кімнатою, а чотирма.

Нове приміщення поки обладнають старим інструментом. На новий немає грошей. Утім деяке обладнання, яке вкрай необхідне, щоб розпочати працювати привезли в лікарню активісти Чернівецької міської організації партії «УДАР». Це - потужна витяжка, без якої в такому приміщенні не обійтись, боллер і два кодові замки. Сама ж лабораторія є режимним обєктом.

Бактеріолог Аліна Темноградська: «Дуже дякуємо партії Удар за таку підтримку. Це дуже потрібна справа. Добре, що у нас є люди справи. Тепер ми будемо якось планувати, щоб придбати ще й аквадестилізатор».

Ударівці зустрілися з медперсоналом лікарні. Голова міської організації Удару Галина Марараш передала паспорт на нове обладнання.

 

  8 Березеня 2012 +Коментар | подобається