Останні події

УДАР вітає любих жінок зі святом

 

Удар,мабудь, єдина в Україні політична сила, яка має у своїх рядах стільки жінок – понад 30%. До речі це умовна межа гендерної рівності, якої рекомендують дотримуватись міжнародні організації за демократичний розвиток.

Роман Ванзуряк, голова Чернівецької обласної організації ПП «УДАР»: «Жінки в партії «УДАР» це наша гордість і надійний тил. Чоловіча частина може спокійно покладатися на жінок, бо вони завжди нам рівносильна підтримка. Звісно ж всі чоловіки Чернівецької обласної організації вітають жінок-однопартійців, бажають здоров’я, добробуту у родинах і щоб наших жінок завжди оточували сильні і відповідальні чоловіки».

Жінки у партії «УДАР» Віталія Кличка є лідерами місцевих осередків. На своїх плечах несуть тягар відповідальності  складної організаційної партійної роботи. Виконувати завдання з розбудови партії не просто в умовах аполітичності громадян, суцільної недовіри до політиків, ревнивого ставлення нинішньої влади, яка відверто зірок не хапає. Тож щиро дивуєшся твердості позицій, вірі у спільну справу, дружності жінок УДАРу, які тягнуть свого воза. Чудові жінки очолюють партійні організації у Чернівцях, Вижниці, Новоселиці, працюють в обласному апараті. Вони разом з чоловіками розділили завдання створення сильної і авторитетної партії.

Зі святом дорогі жінки. 

 

  8 Березеня 2012 +Коментар | подобається