Останні події

У Кіцмані новий старт

 

Кіцманська районна організація партії «УДАР» переобрала голову осередку. Замість  Володимира Панчука, який з обєктивних причин не може займатись партійними справами, під час районної конференції новим головою організації обрано Василя Філіпчука. До обрання головою Василь Філіпчук виконував функції заступника. Новий лідер розповів – як Удар працюватиме на Кіцманщині. Насамперед організація буде у центрі політичного життя, реагуватиме на соціальні і економічні проблеми і, звичайно ж, працюватиме з людьми.

Василь Філіпчук: «У нашій організації не все залежить тільки від однієї людини. Розбудова організації – це робота команди. Найближчим часом ми створимо осередки у найбільших селах. Думаю, це буде 5-10 людей, а згодом первинна ланка розростатиметься. Кажу це впевнено, адже бачу настрої людей, які готові бути з Ударом. Гадаю за місяць впораємося».

Василь Філіпчук також зазначив, що у районний офіс партії можуть приходити всі жителі району, які бажають долучитися до організації або просто мають проблеми. Ударівці раді будуть допомогти. Найближчим часом районна організація планує провести ще одну конференцію, де затвердять конкретний план дій. Згодом Удар проведе у Кіцмані громадські слухання, на які запросять всіх бажаючих незалежно від політичних поглядів адже обговорять найактуальніші проблеми життя Кіцманя і району.

Під час конференції у Кіцмані ударівці висловлювались про наболіле і фактично підсумували політичні настрої жителів району.

Василь Ісар, член партії «УДАР»: «Люди чекають нового лідера, щоб він був, насамперед, чесний з народом, я б сказав кришталево чесний. І під цю роль пасує Віталій Кличко. Це не я кажу, а говорять люди. Навіть більше, люди хочуть, щоб така людина як Віталій Кличко була Президентом країни».

На конференції слово мав голова Чернівецької обласної організації партії «УДАР» Роман Ванзуряк. Партія сповідує чітку ідеологію згідно з програмою діяльності організації, сказав Роман Ванзуряк. Удар виступає за обєднану опозицію, але є усвідомлення того, що процес єдності дуже складний. Виникають розбіжності на ідеологічному  і особистісному грунті.

Роман Ванзуряк: «У політиці потрібен героїчний вчинок. Скажу відповідально, що крім Віталія Кличка на такий вчинок ніхто не здатен. Поясню чому. Цей політик ніколи не був і не буде втягнутий в політичні інтриги, ігрища і політичний бруд. Він вірить у те, що робить, дотримується програми партії, розбудовує нашу партію знизу, а не зверху не природними методами».

Роман Ванзуряк зазначив, що Удар не є великим прихильником мітингової політики. Краще їхати у села до людей і спілкуватися очно. Так люди зможуть відчути свою вагу і зорієнтуються у політичному морі подій.

 

  11 Березеня 2012 +Коментар | подобається