Останні події

У Новоселиці на Буковині влада хотіла перешкодити партії «УДАР» Віталія Кличка провести районну конференцію політсили. Не вийшло.

 

Районна організація партії «УДАР» запланувала 15 березня проведення зібрання у малій залі Новоселицького будинку культури. З сіл на конференцію приїхали десятки людей. Але , як зясувалося, в орендовану офіційно залу люди потрапити не змогли. Директор районного будинку культури Семен Вайнберг на вимогу «УДАРу» не зміг пояснити – яка ж причина відмови у наданні приміщення.  Ще 13-го березня була укладена угода оренди і проведена оплата.

За годину до початку конференції голові районної організації Марині Пашалик повідомили - залу засідань для «УДАРу» не відчинять. Лідер районного осередку звернулася за поясненнями до директора будинку культури Семена Вайнберга. Той не приховуючи сказав, що йому  подзвонили з районної ради і сказали, що там буде якийсь інший захід, а тому нікого категорично до зали не впускати.

Цій ситуації щиро подивувались в бухгалтерії будинку культури. Жінки не могли збагнути – чому доведеться повернути гроші за оренду, адже ніхто більше малої зали не замовляв.

Відповідальний за комунальну власність посадовець Новоселицької райради Микола Обершт у своєму кабінеті показав лист про проведення у будинку культури КВК для школярів. Але цей захід відбувався у великій залі і в інші години. Чиновник так і не зміг засвідчити документи, які б не уможливлювали проведення конференції політичної партії «УДАР».

Ставлення влади до людей обурило всіх, хто прибув на конференцію. Але люди згуртувалися і провели зібрання в іншому місці, на зважаючи на тиск і перешкоди чиновників від влади. Але й обіцяли – про такі підлі, не чесні і не порядні вчинки розкажуть в кожному селі району.

Ось як відреагував Роман Ванзуряк, голова Чернівецької обласної організації партії «УДАР»: «Те, що сталося сьогодні у Новоселиці не інакше як  тиск на партію «УДАР». Це перешкоджання нам, як політичній силі, проводити діяльність. Влада застосувала репресивний метод боротьби з опозицією. Місцеві горе керівники вважають, що крім них у Новоселицькому районі більше ніхто немає права проводити політичне життя. Це їх помилка. Такий не дотепний спосіб завадити нам провести конференцію тільки згуртував «УДАР». Ми конференцію провели як би вони не хотіли. А влада вкотре засвідчила, що демократія для неї не більше як байка. Місцева влада хотіла прогнутися перед обласною і показати, що політичне життя у Новоселицькому районі у них під контролем. Дії влади засвідчують – їй є чого боятися і чесної політичної конкуренції вона не витримує». 

 

  15 Березеня 2012 +Коментар | подобається