Останні події

В історичному Хотині «УДАР» робитиме ставку на молодь

 

На конференцію в Хотин приїхали члени партії  «УДАР» майже з усіх сіл району. В кількох найбільших селах діють первинні осередки. Ще кілька організацій зареєструються протягом місяця, розповів голова районної організації Сергій Медвецький. Водночас, триває утворення «молодіжного крила» в структурі партії. Залучаються студенти і активісти з цікавими пропозиціями. У планах – провести турнір у спортивній залі, яку капітально відремонтували за кошти Фонду братів Кличків, придбати спортивну форму з символікою «УДАРу» для двох  гандбольних команд.

Голова Чернівецької обласної організації партії «УДАР» Роман Ванзуряк зазначив, що партійна робота полягає в щоденному спілкуванні з людьми, навіть якщо мова йде не про політичні заходи.

Учасники конференції дискутували на тему обєднаної опозиції. З ким мав би обєднуватись «УДАР»?

Для буковинських ударівців головне не втрати довіру людей. Соціологія підтверджує – ні влада, ні опозиція, яка увійшла в КОД, не мають абсолютної довіри громадян. Навпаки люди не вірять політикам. Утім об’єднання з опозицією можливе, якщо партійні лідери відмовляться від амбіцій і боротьби між собою, а також проведуть праймаріз.  Позиція буковинського «УДАРу» цілком солідарна з позицією лідера Віталія Кличка – набрати на виборах більше голосів і у парламенті утворити більшість опозиційних партій.

Голова Хотинської районної організації партії «УДАР» Сергій Медвецький: «Якби застереження оголошені раніше нашим лідером були виконані, то можна співпрацювати з опозицією. Але цього не відбувається. Тож наші люди у районі пропонують на вибори йти самостійно».

 

 

  2 Квітеня 2012 +Коментар | подобається