Останні події

Удар на Буковині бере на себе соціальну ношу

 

Двадцять чотири людини живуть у геріатричному пансіонаті у селі Коритне на Вижниччині. У кожного своя життєва трагедія і навіть поламана доля. У таких закладах, як правило, опиняються одинокі пристарілі громадяни. Утім багатьох привозять у пансіонат рідні діти. Кільком мешканцям лише під сорок. Вони інваліди, рідні сімї не знайшли сили, щоб витримати виклик долі.

Щодня цим людям потрібна їжа, одяг, ліки і побутові речі. Свій внесок у добру справу зробила обласна організація партії «УДАР». Активісти привезли продукти харчування – олію, вермішель, мінеральну воду.

Олександр Шкурідін, заступник голови Чернівецької обласної організації партії «УДАР»: «Ці люди не повинні жити окремо від суспільства. Той, кому комфортніше і краще живеться повинен допомогти іншим. Це християнський обовязок».

Завідувач геріатричним будинком Вікторія Головач каже, що овочі для їдальні вирощують на власному полі площа якого півтора гектара. З осені роблять закрутки, квасять капусту і огірки. Так і виживають. Пані Вікторія не пропускає жодної нагоди повболівати за Віталія Кличка. Зізналася, що вже тричі писала листа лідерові Удару, але жодного разу не наважилась відправити. У листах йдеться про потреби будинку і його мешканців. Вкрай відремонтувати господарське приміщення але грошей у бюджеті району немає. Потрібно відкрити ще один корпус з житловими кімнатами, адже за словами Вікторії Головач більше десятка заяв лежить у шухляді, а зодовольнити їх не можна – немає місць.

Вижницька районна організація Удару надалі цікавитиметься справами геріатричного будинку і допомагатиме вирішувати проблеми, обіцяла лідер місцевого осередку Клавдія Назаренко.

 

  4 Квітеня 2012 +Коментар | подобається
1    Користувачів схвалюють це
Кібзун
схвалює це
10 Квітеня 2012