Останні події

«Удар» посприяв проведенню дитячого фестивалю «Промінь Надії»

Втілення мрій двадцяти вихованців обласної школи-інтернату відбувалось просто на сцені  Літнього театру Центрального парку культури та відпочинку ім.Т.Шевченка. За доброю традицією свято проводилося у День матері, а зігрівали учасників батьківським теплом та турботою члени міського клубу «Успішна чернівчанка» та партія «УДАР Віталія Кличка».

Під час фестивалю глядачі та учасники встигли, не виходячи з зали, побувати у стародавній Греції, на фінальному матчі Євро 2012, на концерті Майкла Джексона і навіть прогулятися вуличками маленького Парижа. В перервах між виступами учасників свої пісні присутнім подарувала солістка ансамблю збройних сил України Христина Охитва.

Після закінчення творчої частини дітлахи отримали численні подарунки від спонсорів та організаторів фестивалю : спортивні костюми, МР3-плеєри, сертифікати на розважальні атракціони, солодощі від Чернівецького осередку партії «Удар» Віталія Кличка, подарунки від косметичної компанії. Клуб «Успішна Чернівчанка» подарував хлопцям костюми та сорочки, у яких вони виступали, та футбольні м’ячі. Кошти ж, зібрані за реалізацію благодійних квитків, традиційно були перераховані на накопичувальні рахунки учасників фестивалю (по 1000 гривень кожній дитині).Завершенням свята було частування ювілейного торта, який змогли скуштувати всі охочі. 

  15 Травня 2012 +Коментар | подобається