Останні події

11 завершальна районна конференція

У суботу, 12 травня, в Глибоці було проведено передостанню одинадцяту конференцію в рамках підготовки до проведення Чернівецької обласної конференції. Голова районної організації Григорій ТІМІШ відзвітував про роботу осередку в Глибоцькому районі: «Проаналізувавши нашу роботу, опираючись на соціальні опитування, можу сказати, що ми займаємо хорошу позицію. Я чую від  людей приємні відгуки. І це добре. Я впевнений, що на виборах у жовтні ми матимемо успіх».

 Питання номер один  порядку денного - обрання делегатів на Чернівецьку обласну конференцію. Розглядались також наступні питання:  стан справ у районі, створення первинних організацій, залучення нових людей у лави партії.  Григорій ТИМІШ: «Партійні осередки у нашому районі будуть у кожному селі. Нещодавно створено нові організації у селах Сучевени, Купка і Карапчів. Але на цьому ми не зупиняємось, а розвиваємось далі». 

На конференції були присутні члени районної організації, представники Чернівецької обласної організації – голова обласної організації  Роман ВАНЗУРЯК та його заступники Олександр ШКУРІДІН і Володимир ГАВРЕШ .  Також були присутні і непартійні жителі смт. Глибока,  які активно долучились до обговорення питань про життя в районі.

  15 Травня 2012 +Коментар | подобається